На зустріч із Вілкулом зігнали бюджетників із кількох районів

9 лютого в Новомосковську Січеславської області місцеві мешканці пікетували кандидата у президенти України Олександра Вілкула, повідомляє Дніпроград.

На зустріч із Вілкулом зганяли бюджетників, зокрема із місцевих шкіл. Також штаб «Опоблоку» роздавав присутнім пенсіонерам агітаційні плакати.

«По школах пройшов клич зібрати усіх на зустріч із Вілкулом. Аналогічна ситуація була і в інших закладах. Сюди звезли людей одразу з декількох районів області», – зазначив місцевий активіст Руслан Сергійчук.

Деякі місцеві мешканці принесли зеленку на зустріч із Вілкулом та влаштували пікет, тож він потрапив у приміщення через чорний хід.

Вхід заблокували «тітушки», які погрожували активістам фізичною розправою.

«Усе це відбувалося на очах у поліції, яка послідовно захищає проросійського кандидата під час його турне країною. Також треба звернути увагу на те, що Вілкулу виділили лише головну залу і блокувати вхід до всієї будівлі його адепти права не мали. Сам народний депутат під час виступу перед пенсіонерами та бюджетниками традиційно розповідав про «мир», «пенсії» та «необхідність діалогу», – підкреслили місцеві журналісти.

Читайте: Вілкула пофарбували зеленкою в Бердянську (фото, відео)