Мирні акції закінчились, вважають місцеві мешканці

Проїжджу частину на вулиці Ревуцького в Києві перекрили молодики спортивної статури у масках. Про це на сторінці у Facebook написав місцевий житель Павло Тихий.

«Напевно, багатьом учора не сподобалось, що проїхати по вулиці Ревуцького було неможливо. Дорога була перекрита. Проте, перекривали її не місцеві мешканці, а молодики спортивної статури, які прийшли на забудову в масках та балаклавах. Деяким хлопчакам, напевно, немає і 15 років», – написав він.

Тихий додав, що був на початку акції, коли на Ревуцького зібрались дві групи жінок, які виступали за АЗС і проти.

«Але за кілька хвилин на Ревуцького з’явились «тітушки», перекрили дорогу, почали розвертати машини. Мирні акції закінчились…», – написав місцевий житель.

Він наголосив, що молодики були агресивні: «Очевидно, що їм потрібно було організувати якийсь розвиток подій біля АЗС. Приїхала поліція – але на «тітушню» це ніяк не подіяло.

Posted by Павло Тихий on Mittwoch, 9. August 2017

Як повідомляв Інформаційний Акцент, ввечері 9 серпня на вулиці Ревуцького в Дарницькому районі Києва активісти, які протестують проти будівництва автозаправної станції, побудували барикади і перекрили рух транспорту.

Організатори акції запевняють, що не припинять протест до повного демонтажу заправки «ОККО» на вулиці Ревуцького, 8. Людям не подобається, що заправку звели дуже близько до житлових будинків.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ