Російських тенісистів запідозрили в договірних матчах
Російських тенісистів запідозрили в договірних матчах

Російські спортсмени знову опинилися в епіцентрі гучного скандалу. Цього разу йдеться про трьох тенісистів, яких запідозрили в договірних матчах. Список спортсменів з’явився в блозі Show Legend, повідомляє Эхо Москвы.

«Це Ігор Андрєєв, Теймураз Габашвілі та Алєксандр Богомолов-молодший», – йдеться у повідомленні.

Крім росіян, у ньому ще низка тенісистів, зокрема, й колишня перша ракетка світу – австралієць Лейтон Х’юїт.

Автори блогу проаналізували дані, опубліковані раніше телеканалом BBC і порталом Buzzfeed. Останні повідомляли, що 16 відомих спортсменів могли бути причетні до неспортивних результатів.

Раніше перша ракетка світу серб Новак Джокович заявив, що в 2007 році через посередників отримав пропозицію здати за 200 тис. доларів матч першого кола на тенісному турнірі в Санкт-Петербурзі.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій (IAAF) на невизначений термін зупинила членство Всеросійської асоціації легкої атлетики через скандал із уживанням допінгу. Це означає, що російські легкоатлети не зможуть узяти участі в Олімпійських іграх 2016 року у Бразилії, як і в інших легкоатлетичних змаганнях під егідою цієї міжнародної асоціації.

Згодом стало відомо, що Президент Росії Владімір Путін міг бути обізнаний про ситуацію з приховуванням позитивних допінг-проб російських легкоатлетів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ