За словами держсекретаря Тіллерсона, двосторонні відносини стабілізуватимуть у тих «областях, де можливо досягти прогресу»

Президент США Дональд Трамп доручив налагодити відносини з Росією в тих царинах, де це можливо. Про це заявив державний секретар Рекс Тіллерсон під час свого візиту до Нової Зеландії, пише FOX News.

Тіллерсон визнав, що зараз відносини Вашингтона й Кремля перебувають на невисокому рівні та навіть мають тенденцію до погіршення.

За словами очільника Державного департаменту, саме виходячи з цього президент Трамп попросив його спробувати стабілізувати двосторонні відносини і відновити довіру в тих «областях, де можливо досягти прогресу».

Коментувати ситуацію з розслідуванням про втручання росіян в президентські вибори 2016 року Рекс Тіллерсон відмовився, сказавши, що не володіє повною інформацією у цій справі.

Читайте: З’явились нові подробиці втручання Кремля у вибори в США

Нагадаємо, на початку червня колишні співробітники Державного департаменту розповіли, що в адміністрації Трампа одразу після його інавгурації у січні 2017 року намагались розробити проект щодо скасування економічних обмежень і повернення Росії дипломатичних дач в Нью-Йорку і Меріленді. Щоправда, ця спроба завершилася невдачею – 7 лютого сенатори Бен Кардін і Ліндсі Ґрем представили законопроект, який забороняє Білому дому знімати з Росії санкції без узгодження з Конґресом.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ