Трамп заявив, що США можуть закрити кордон з Мексикою на невизначений термін

Президент США Дональд Трамп пригрозив закрити кордон із Мексикою та припинити із цією країною торгівлю, якщо ситуація із мігрантами вийде з-під контролю. Крім того, він віддав військовим на кордоні з Мексикою наказ стріляти у мігрантів на ураження в разі необхідності. Про це інформує BBC.

За словами президента, США можуть закрити кордон з Мексикою на невизначений термін: «Ми закриємо в’їзд в країну протягом усього кордону, якщо вирішимо, що ситуація вийшла з-під контролю».

Очільник Білого дому також заявив, що віддав наказ військовим стріляти на ураження у нелегальних мігрантів на кордоні із Мексикою.

«Сподіваюся, що їм не доведеться стріляти на ураження, проте у мене немає вибору: вони мають справу із грубими людьми», – додав політик.

Нагадаємо, 9 листопада цього року президент США Дональд Трамп підписав указ, що забороняє надавати притулок тим мігрантам, які потрапили на територію Штатів незаконно. Тепер мігранти, які прибувають нелегально, не отримуватимуть автоматичного права на перебування в країні.

Читайте: Трамп переплутав країни Балтії з Балканами