Джон Гербст уточнив, що США повинні експортувати в Україну летальну зброю для захисту, а не для наступу

Попри прихильність до Кремля американський лідер Дональд Трамп підтримує надання Україні летальної зброї. Про це заявив екс-посол США в Україні Джон Гербст, пише Delo.ua.

«Попри свою дивну любов до Росії, президент Трамп виступив за надання Україні летальної зброї. Думаю, що шанси на її отримання в Україні є досить високими», – заявив дипломат.

На запитання, коли ж це станеться, Гербст не відповів, заявивши, що це зроблять в разі потреби. У той же час він уточнив, що США повинні експортувати в Україну летальну зброю для захисту, а не для наступу.

На думку екс-посла, не може бути жодних переговорів з терористами: «Вважається, що люди на окупованих територіях мають іншу позицію, однак це не так. Вони не самостійні, їх контролює Москва. Тому там немає з ким говорити».

Разом з тим Джон Гербст не бачить причин для імпічменту Дональда Трампа.

«Ці розмови йшли з самого початку, однак, попри всі дивацтва Трампа, причин для імпічменту немає. Це все спекуляції», – заявив він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, за словами речника російського президента Дмітрія Пєскова, Кремль не планує скорочувати фінансування Донбасу. За його словами, мова йде про «гуманітарну допомогу жителям Донбасу», і така «допомога» буде продовжуватись. Про її припинення «не може бути і мови», підкреслив Пєсков.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ