Петиція з вимогою публікації звіту про податки Трампа набрала понад 100 тисяч підписів

Президент США Дональд Трамп не оприлюднюватиме свою податкову декларацію. Про це сказала в інтерв’ю телеканалу ABC старший радник глави держави Келліенн Конуей, передає Інтерфакс-Україна.

«Людям це було нецікаво, коли вони за нього голосували, – зазаначила вона. – Американцям набагато цікавіше, який вигляд матимуть їхні власні податкові декларації під час президентства Трампа, а не те, що із себе являє його декларація».

Разом з тим останнє опитування, проведене ABC спільно з Washington Post, показало, що 74% опитаних хотіли б, щоби дані про податки президента були оприлюднені, включаючи 49% прихильників Республіканської партії.

Група активістів навіть написала петицію з вимогою публікації звіту про податки Трампа. Ініціатива вже набрала понад 100 тисяч підписів.

Сайт WikiLeaks заявив про плани публічно розкрити інформацію про сплачені бізнесменом податки, якщо їм вдасться здобути ці дані.

Раніше Трамп обіцяв опублікувати свою податкову декларацію після завершення процесу аудиту з боку податкових органів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у США стартувала кампанія Impeach Trump Now зі збору підписів під петицією про імпічмент президенту Дональду Трампу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ