Прогноз: Порошенко поспілкується з Віце-президентом та Президентом США у форматі так званої зустрічі на ногах

Під час візиту українського президента Петра Порошенка до США глава Білого дому Дональд Трамп може дати сигнал до проведення дострокових виборів в Україні. Зокрема, і президентських. Таку думку висловив експерт Українського інституту аналізу та менеджменту політики Микола Спірідонов, передає 24 канал.

На його думку, американський лідер може натякнути, що реформи в Україні відбуваються не дуже швидко і треба перезавантажити владу.

«Відповідно, ця зустріч може дати сигнал до дострокових виборів. Хоча, насправді, імовірність цього не дуже висока», – наголосив Спірідонов.

«Також від Трампа, як від людини досить сильної у підрахунку грошей, можуть прозвучати запитання щодо використання коштів, які виділялися на реформи, створення антикорупційних організацій тощо», – додав експерт.

У цілому, політолог прогнозує, що Порошенко поспілкується з віце-президентом США Майком Пенсом та президентом США у форматі так званої «зустрічі на ногах».

«Загалом я прогнозую, що довготривалої, кількагодинної зустрічі, скоріше за все, не буде. Якщо дійсно відбудеться довготривала зустріч, яка дасть конкретні результати, то, теоретично, Україна може отримати з того певну перевагу. Просто я, як обережний скептик, такого не прогнозую», – зазначив Спірідонов.

Як відомо, Президент України Петро Порошенко перебуває з робочим візитом у США. У Вашингтоні глава держави зустрінеться не лише з Дональдом Трампом, а й матиме зустріч із державним секретарем США Рексом Тіллерсоном, керівництвом Міноборони США, міністерства торгівлі, а також міненергетики.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ