Дмитро Ярош прокоментував ідею повернути Росію у G8

Колишній нардеп і екс-керівник «Правого сектора» Дмитро Ярош жорстко розкритикував ідею президента США Дональда Трампа повернути Росію у «Велику вісімку».

«Звичайно, Сполучені Штати Америки – велична держава. Саме США – наш головний союзник на сьогодні. Хоча влада США і не виконала своїх зобов’язань перед Україною по Будапештському меморандуму, деяку допомогу ми отримуємо: мізерну, але це краще ніж ніяку», – написав Ярош у Facebook.

Відгукнувшись цілком схвально про США, він жорстко висловився щодо особисто глави Білого дому.

«Та не зважаючи на це, висновок після заяви президента США про повернення Москосвськоі імперії у G8, однозначний: Трамп – му*ак», – написав Дмитро Ярош.

Як відреагували у соцмережі:

Нагадаємо, 20 серпня президент США Дональд Трамп заявив, що Росію слід повернути до «Великої вісімки» (G8). Пізніше під час телефонної розмови президенти США і Франції – Дональд Трамп і Еммануель Макрон – домовилися, що в 2020 році Росію запросять до участі в саміті країн Великої сімки (G7), звідки її вигнали після незаконної анексії українського Криму.

У свою чергу, Росія назвала свої умови для повернення у Велику сімку. Зокрема, у Кремлі бояться пастки «сім проти одного».

Офіційний представник німецького уряду Штефан Зайберт заявив, що Росія зможе повернутися до G8 лише після деокупації Донбасу і повернення Криму Україні.

Канцлер Німеччини Анґела Меркель і прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон на прес конференції в Берліні 21 серпня зійшлися на думці, що повернення Росії до «Великої вісімки» було б передчасним.

Як відомо, до складу G7 входять сім країн: США, Канада, Велика Британія, Німеччина, Франція, Італія і Японія.