Держсекретар і міністр внутрішньої безпеки повинні здійснити інвентаризацію правил на предмет шкоди безпеці США

Глава Білого дому Дональд Трамп призупинив на 120 днів прийом біженців до країни. Впродовж цього часу Адміністрація президента має переглянути процедуру надання статусу біженця в Сполучених Штатах, передає Інтерфакс-Україна.

Згідно з новим імміграційним указом Трампа, «держсекретар призупинить в’їзд біженців у США за програмою USRAP (United States Refugees Admission Program – чинна в країні програма прийому біженців), а міністр внутрішньої безпеки призупинить рішення за заявами з проханням про статус біженця на 120 днів з моменту набуття чинності цього указу».

У документі наголошується, що впродовж 120 днів держсекретар разом з міністром внутрішньої безпеки, після консультацій з директором національної розвідки, повинні провести огляд правил і визначити, чи не завдадуть вони шкоди безпеці США.

В указі наголошується, що нові правила не стосуватимуться тих, хто вже подав заяву на надання статусу біженців.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 1 березня після позитивної реакції на перше звернення до Конґресу США Донадьд Трамп відклав заплановане підписання оновленого міграційного указу.

Як відомо, новий міграційний указ Президента США Дональда Трампа стосуватиметься громадян семи мусульманських країн, проте його чинність не поширюватиметься на осіб, які вже мають візу на в’їзд в США та власників «Зеленої карти».

Указ про заборону на в’їзд для біженців і видачу віз громадянам семи держав, населених переважно мусульманами, Трамп підписав 28 січня. Згодом Федеральний суд у Сіетлі призупинив чинність указу Трампа по всій країні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ