Президент США закликав працювати разом, щоби покласти край конфлікту в Сирії

У Вашингтоні 10 травня відбулись зустрічі між міністрами закордонних справ України і Росії та президентом США Дональдом Трампом і віце-президентом Майклом Пенсом.

Глава вітчизняного МЗС Павло Клімкін, який перебуває з триденним візитом у Вашингтоні, обговорив з першими особами США подальшу підтримку України з боку Сполучених Штатів. Про це повідомляє посольство України в США.

UA/ENПрезидент США Дональд Трамп прийняв у Білому домі Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, де сторони об…

Posted by Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США on Mittwoch, 10. Mai 2017

Того ж дня також відбулася зустріч глави українського зовнішньополітичного відомства з віце-президентом США Майклом Пенсом.

«Сторони детально обговорили розвиток ситуації на Донбасі. Павло Клімкін подякував за незмінну позицію адміністрації США в підтримці територіальної цілісності України та протидії російській агресії», – повідомляє прес-служба.

На обох зустрічах був також присутній посол України в США Валерій Чалий.

Крім того, 10 травня у Білому домі також відбулися зустрічі глави МЗС РФ Сєргєя Лаврова з держсекретарем США Рексом Тіллерсоном і президентом Дональдом Трампом.

Американський лідер наголосив на відповідальності Москви за виконання мінських угод.

«Президент порушив питання України, висловив відданість своєї адміністрації бути і надалі залученою до врегулювання конфлікту, а також наголосив на відповідальності Росії повною мірою виконувати Мінські угоди», – заявили у Білому домі.

Також, згідно з повідомленням, Трамп наголосив на «необхідності працювати разом, щоби покласти край конфлікту в Сирії, зокрема, звернувши увагу на необхідність стримувати режим Асада та Іран».

Президент також підкреслив своє бажання вибудувати добрі відносини між США та Росією.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Вашинґтон може долучитися до так званого Нормандського формату з врегулювання конфлікту на Сході України. Причому адвокатом нашої держави може стати держсекретар США Рекс Тіллерсон.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ