Президент США розглядає різні варіанти відносин з Кремлем

Адміністрація президента Дональда Трампа наразі не знає, продовжувати чи скасовувати санкції щодо Росії. Про це сказав керівник Економічної ради Білого дому Ґері Кон дорогою на саміт «Групи семи» 25 травня, передає Радіо Свобода.

За його словами, Вашинґтон переглядає санкції, запроваджені проти РФ командою Барака Обами.

«Гадаю, президент розглядає це. Зараз у нас немає позиції», – сказав Кон.

Водночас економічний радник Трампа зазначив, що у Президента США є «багато варіантів», які він розглядає в контексті теми санкцій.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, за даними агентства Reuters, колишні радники чинного глави Білого Дому Дональда Трампа Пол Манафорт і Майкл Флінн намагались сформувати його думку щодо Росії. Крім того, вони обговорювали вплив на Трампа з російськими офіційними особами.

Сам Тамп під час передвиборчої кампанії неодноразово схвально відгукнувся про президента РФ Владіміра Путіна. Він навіть заявляв, що, якщо стане президентом США, готовий розглянути визнання Криму частиною Росії.

Нагадаємо, санкції проти Росії були запроваджені окремо Сполученими Штатами Америки і Європейським союзом в 2014 році й відтоді неодноразово продовжувалися і розширювалися.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ