На 14 березня заплановано офіційний візит канцлера ФРН до Вашинґтона

Президент США Дональд Трамп планує порадитися із канцлером Німеччини Анґелою Меркель про те, як США можуть допомогти розв’язати конфлікт на сході України. Відповідна розмова між лідерами держав відбудеться під час їхньої зустрічі наступного тижня. Про це пише Reuters з посиланням на співробітників адміністрації американського президента.

За їхніми словами, Трамп також бажає почути від Меркель її думку з приводу того, як взаємодіяти з президентом Росії Путіним.

Як зазначається, під час зустрічі Трамп і Меркель, найімовірніше, обговорять широке коло питань глобальної економіки, торгівлі, боротьби проти «Ісламської держави», НАТО і відносин з Росією та Китаєм.

Нагадаємо, на 14 березня запланований офіційний візит канцлера ФРН до Вашинґтона. В його рамках запланована зустріч Трампа і Меркель.

Раніше Президент США і канцлер Німеччини опублікували спільну заяву після телефонної розмови в січні, де підкреслили важливість альянсу НАТО і пообіцяли більш тісно співпрацювати в боротьбі з тероризмом.

Кілька днів потому Меркель різко розкритикувала рішення Трампа про тимчасову заборону на в’їзд для громадянам семи мусульманських країн.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ