Салигін придбав апартаменти в Trump World Tower у кредит

Екс-регіонал, народний депутат третього та четвертого скликань Верховної Ради Василь Салигін має апартаменти по сусідству з пентхаусом, що належитьПрезиденту США Дональду Трампу, пише Bloomberg.

Зокрема, він має помешкання на 83-му поверсі Trump World Tower в Нью-Йорку. Салигін придбав апартаменти в кредит, що йому надав український іммігрант Сем Кислін.

«Кислін надав кредит на покупку апартаментів в Trump World Tower Василю Салигіну – в майбутньому члену української Партії регіонів, пов’язаної з російським президентом Владіміром Путіним», – пише видання.

Bloomberg також уточнює, що в той час, коли Салигін обіймав свою посаду в «Партії регіонів», радником «регіоналів» був Пол Манафорт, який пізніше брав участь у виборчій кампанії Дональда Трампа.

До слова, нерухомістю в Trump World Tower володіють олігархи з країн СНД, зокрема, з Росії, Казахстану та України. Їхні інвестиції в проекти Трампа з 2001 по 2007 рік допомогли мільярдерові пережити кризу на ринку нерухомості.

Як відомо, чинний американський президент має 3-поверховий пентхаус, що розташований на верхніх поверхах Трамп-тауер.

Довідка. Василь Салигін двічі був народним депутатом України, з 2006 по 2008 рік очолював Харківську облраду. Також обіймав посаду заступника голови Державної митної служби. Цікаво, що в 2010-му році, щоб уникнути звільнення з цієї посади, він написав заяву про надання трирічної відпустки по догляду за дитиною. Тобто фактично пішов у декрет.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ