Глава Білого дому боїться зіпсувати позитивний ефект від свого виступу в Конґресі

Глава Білого дому Дональд Трамп заграє з американцями та мігрантами. Після позитивної реакції на його перше звернення до Конґресу США він відклав заплановане підписання оновленого міграційного указу. Про це повідомляє CNN з посиланням на високопоставленого представника адміністрації.

«Рішення ухвалили пізно ввечері у вівторок, після позитивних відгуків на виступ Трампа, який приголомшив в основному оптимістичним та об’єднавчим тоном», – йдеться у повідомленні.

Спочатку підписання указу планувалося на середу, проте його відклали, оскільки це може зіпсувати позитивний ефект від виступу Трапма в Конґресі.

«Ми хочемо, щоб указ був підписаний у свій час», – сказав представник адміністрації.

Варто зазначити, що під час свого виступу 1 березня Дональд Трамп заявив, що Америка хоче гармонії, а «не війни і конфліктів». Він зазначив, що «ми повинні винести уроки з помилок минулого – ми вже бачили війни і руйнування, які вирували в нашому світі». Крім того, глава Білого дому заявив, що зовнішня політика США «вимагає прямої, надійної і конструктивної взаємодії зі світом». Також американський президент підкреслив, що США «рішуче підтримують НАТО».

Як відомо, новий міграційний указ президента США Дональда Трампа стосуватиметься громадян семи, переважно мусульманських, країн, проте, його дія не поширюватиметься на осіб, які вже мають візу на в’їзд в США, та власників так званої «Зеленої карти».

Указ про заборону на в’їзд для біженців і видачу віз громадянам семи держав, населених переважно мусульманами, Трамп підписав 28 січня. Згодом Федеральний суд в Сіетлі (штат Вашингтон) призупинив дію указу Трампа по всій країні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ