Книжка про Трампа викликала захоплені відгуки на сайті «Амазон»
Книжка про Трампа викликала захоплені відгуки на сайті «Амазон»

Ексцентричний мільярдер і кандидат у президенти США Дональд Трамп став головним героєм і натхненником гомоеротичного роману, що викликав захват у користувачів інтернет-магазину «Амазон». Автором 20-сторінкового твору під назвою «Спокуса Трампа: мільярдер і коридорний» став літератор і комік Елайджа Даніель.

Як пише The Huffington Post, Даніель був здивований чутками про свою нібито романтичну поїздку з Трампом в Гонконґ і, натхненний сформованим образом, вирішив викласти свої фантазії на папері. Для створення твору, електронну версію якого продають за 1 долар 99 центів, знадобилося 4 години «літературного запою».

«Якщо ви думали, що в еротичній літературі не може бути нічого гіршого «П’ятдесяти відтінків сірого», то це не так», – пише The Huffington Post, наводячи вибрані фрагменти із твору.

Так, наприклад, в одному випадку автор пише, як «його чресла затріпотіли, ледве він почув запах клею для перуки і спрею для засмаги». «Єдине, що я знав, що я хотів, це піднятися на ліфті на вершину його Trump Tower», – зізнається ліричний герой.

В іншому випадку він описує, як «двері рипнули, і він там був, красивий як ніколи, схожий на гігантську моркву з підробленими волоссям, що спливала жиром».

Варто визнати, що скептична оцінка журналістів разюче відрізняється від захоплених відгуків на сайті «Амазон». Так, «Спокуса Трампа» набрала 95% найвищих оцінок.

«Це більш переконливо, ніж Біблія», – стверджують найбільш екзальтовані читачі.

«Історія Даніеля являє собою новий погляд на історію красуні та чудовиська, автор досліджує внутрішній світ Дональда Трампа, підходячи до завдання з усією відповідальністю», – йдеться в одному з відгуків.

Інший учасник обговорення висловлює прикрість, що не прочитав цю книгу в школі – інакше неодмінно зробив би доповідь. Коментатори також кажуть, що хотіли б неодмінно дочекатися сиквела.

Як відомо, республіканець Дональд Трамп балотується на пост Президента США. Він відомий своїм непримиренним ставленням до гей-шлюбів. Однак, два роки тому він зізнався, що його уявлення про допустиму широту сексуальних поглядів «еволюціонує».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ