Журналіст запевнив, що Дональд Трамп зробив із Путіна посміховисько

Назвавши ракетний обстріл Сполучених Штатів Америки по авіабазі у Сирії «агресією», президент РФ Владімір Путін вкотре підмінив поняття. Про це у статті для Еспресо пише відомий український журналіст і публіцист Віталій Портніков.

За словами оглядача, тепер уже не американський президент виглядає слабаком, над яким може насміхатися російське телебачення, а сам Путін.

«Сполучені Штати не окупують території Сирії. Вони не завдають ударів по її мирному населенню. Всі останні роки вони безуспішно намагаються домогтися політичного врегулювання в Сирії. Безуспішно тому, що цьому протидіють Росія і Іран. Удари по мирному населенню Сирії завдає російська авіація», – підкреслив журналіст.

Він зауважує: саме російський президент зі своїми соратниками несе безпосередню відповідальність за руїни у Сирії – знищене Алеппо та загиблих жінок і дітей. На його думку, саме підтримка Росії режиму Асада призвела до багаторічної війни та масових потоків біженців.

«Якби Путін не підтримував Асада – політичний процес у Сирії давно вже увінчався б успіхом. Так, можливо, ще не було би миру, але і бомбардувань та хімічної зброї теж не було би», – зауважив публіцист.

Путін не очікував таких дій з боку США, оскільки екс-президент Сполучених Штатів Барак Обама завжди шукав політичних вирішень, а не військових.

«І ось тепер виявилося, що у Вашинґтоні готові діяти оперативно, рішуче і не цікавлячись ані думкою Росії, ані її можливою реакцією. Тепер вже не американський президент виглядає «слабаком», над яким може насміхатися російське телебачення, а сам Путін», – підсумував Портніков.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ