Новим главою зовнішньополітичного відомства стане директор ЦРУ Майк Помпео

Президент США Дональд Трамп провів низку кадрових перестановок. Зокрема, він звільнив Рекса Тіллерсона з посади держсекретаря США. Про це американський президент повідомив в Twitter.

Новим главою зовнішньополітичного відомства стане нинішній директор Центрального розвідувального управління Майк Помпео.

«Майк Помпео, директор ЦРУ, стане нашим новим держсекретарем. Він зробить фантастичну роботу! Дякую Рексу Тіллерсону за його службу!», – написав Трамп.

Новим директором ЦРУ стане Джина Хаспел. Трамп підкреслив, що вона стане першою жінкою на цій посаді.

Раніше американські ЗМІ писали про конфлікти між Тіллерсоном і Трампом

Як відомо, Рекс Тіллерсон, колишній виконавчий директор ExxonMobil, працював на посаді держсекретаря США з лютого 2017 року. Ще восени минулого року в американських ЗМІ з’явилася інформація про конфлікти між Тіллерсоном і Трампом, також подейкували про бажання держсекретаря залишити посаду. Тоді Тіллерсон ці чутки заперечив.

Джерела The New York Times повідомляли, що президента США дратували звички Тіллерсона, який закочував очі під лоба, коли не погоджувався зі своїм босом.

Конґресмен від штату Канзас Майкл Помпео очолив Центральне розвідувальне управління в січні 2017 року.  Помпео відомий тим, що жорстко критикує і Путіна, і Трампа.