Президент нарешті відреагував на анонсований російськими пропагандистами телеміст між Росією та Україною

Президент України Володимир Зеленський закликав лідера країни-агресора Владіміра Путіна зустрітися у Мінську, щоби обговорити питання, «чий Крим і кого немає на Донбасі». Так глава держави відреагував на анонсований російськими пропагандистами телеміст між Росією та Україною.

«Треба поговорити? Треба. Давайте. Обговоримо, чий Крим і кого немає на Донбасі… Компанію для розмови пропоную наступну – я, Ви, Президент США Дональд Трамп, Прем’єр Великобританії Тереза Мей, Канцлер ФРН Анґела Меркель, Президент Франції Еммануель Макрон. Місце? Думаю, Алєксандр Григорович Лукашенко із задоволенням прийме нас в Мінську», – йдеться у звереннені Зеленського, оприлюдненого на сайті президента.

Також Зеленський закликав громадян України зберігати спокій і не піддаватися на провокації.

«Наша реакція буде відповідною – задля збереження спокою, порядку та інформаційної безпеки країни. Окремо хочу звернутися до журналістів цих каналів! Хтось купив канали, але не вас. Ви – не власність! Не колекція Медведчука, не слуги Рабіновича. Ви – четверта влада, ви теж слуги народу», – зазначив Володимир Зеленський.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, увечері 7 липня ведучий телеканалу «Росія 24» Дмітрій Кисельов анонсував проведення телемосту «Треба поговорити» між Україною та Росією. Телеміст запланований на 18-ту годину 12 липня. В Україні його транслюватиме телеканал NewsOne, який пов’язують із кумом Путіна Віктором Медведчуком. Одним із ведучих з українського боку виступить Василь Голованов, з російського – Андрій Малахов. Цю ідею вже розкритикувала низка українських політиків.

Водночас на телеканалі NewsOne проведення телемосту між Україною і Росією називають «журналістським обов’язком».

«Ми хочемо змусити політиків йти на переговори заради миру. «Треба поговорити» – це телеміст між звичайними людьми з України та Росії: без політики, без політиків. Кожен зі свого боку має зробити крок для припинення війни», – кажуть в NewsOne.