З 280 тисяч сімей 98 тисяч втратили право на субсидію у зв’язку із заборгованостями

Кияни, які користуються субсидією і вирішили свої питання заборгованості або реструктуризації боргу, в серпні отримають автоматичний перерахунок субсидії за період із травня 2017 року. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник, передає прес-служба КМДА.

Водночас споживачам, які не вирішать питання заборгованості до 15 серпня, годі й очікувати на судсидію. А таких – майже третина.

«З 280 тисяч сімей 98 тисяч втратили право на субсидію у зв’язку із заборгованостями. 280 тисяч домогосподарств – це всі сім’ї-одержувачі субсидії станом на перше травня 2017 року», – сказав Поворозник.

При цьому він зазначив, що субсидіантам-боржникам буде автоматично перепризначена субсидія на наступний період з квітня 2017 року, якщо вони врегулюють питання із заборгованістю за комунальні послуги шляхом її повної виплати або реструктуризації до 15 серпня 2017 року.

У разі, якщо боржники не реструктуризують або не виплатять борги до 15 серпня, субсидія їм буде нарахована на наступний період з дати врегулювання боргового питання і повторної подачі заявки на субсидію.

Нагадаємо, Кабмін почав процес монетизації субсидій. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман повідомляв, що рішення торкнеться 1,5 млн сімей, які зможуть отримати близько 700 грн в якості одноразової виплати.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ