Європейці особливо суворо ставляться до Путіна – йому не довіряють 78% респондентів

Росія має негативний імідж на міжнародній арені. Позитивно РФ сприймають лише у трьох країнах – у В’єтнамі, Греції та на Філіппінах. Про це свідчить опитування, що його провів американський дослідницький центр Pew Research Center у 37 країнах світу, передає Європейська правда.

Згідно з отриманими результатами, 31% респондентів вважає Росію загрозою для своєї країни. Стільки ж опитаних загрозою для своєї держави назвали Китай. 35% респондентів вбачають загрозу для національної безпеки у США.

Критичні погляди щодо РФ особливо поширені у США та Європі, у той час як в Азійсько-Тихоокеанському регіоні, на Близькому Сході, в країнах Африки південніше від Сахари та Латинській Америці думки більш неоднозначні.

Лише у трьох країнах світу більшість опитаних висловились сприятливо про Росію: у В’єтнамі (83%), Греції (64%) та на Філіппінах (55%).

Про свою довіру до президента Росії Путіна заявили 26% опитаних. При цьому американці менше довіряють Путіну (23%), ніж росіяни Трампу (53%). Європейці особливо суворо ставляться до Путіна – йому не довіряють 78% респондентів.

Опитування проводили у 37 країнах світу з 16 лютого по 8 травня цього року. Участь у ньому взяли майже 4100 респондентів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ