13,8% громадян придбали би вогнепальну зброю, 13,3% – імовірно придбали б

16,8% українців згодні та 18,5% скоріше згодні з тим, що громадяни країни мають право захищати власне майно і безпеку у себе вдома, зберігаючи там вогнепальну зброю, якщо вона придбана і зберігається легально під контролем держави. Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, передає Forbes-Україна

10,5% опитаних згодні з тим, що їхні співгромадяни мають право захищати своє життя і безпеку на вулиці і приховано носити вогнепальну зброю, якщо вона придбана і зберігається легально і під жорстким контролем держави, 13,8% – скоріше згодні з цим.

При наданні права на захист за допомогою легальної вогнепальної зброї 13,8% респондентів придбали б її, 13,3% – швидше придбали б. Але 55,1% не купували би легальну вогнепальну зброю, а 11,3% – скоріше не зробили б цього.

Лише 6,2% українців вважають, що правоохоронні органи держави повною мірою забезпечують особисту безпеку громадян і здійснюють захист їхнього майна. 31,6% вважають, що вони частково справляються з цим завданням. Ще понад третина українців (31,4%) переконані, що правоохоронці зовсім не справляються з цими функціями, а 23,2% вважають, що вони частково не справляються з ними.

Опитування проводилося з 3 по 12 січня 2016 року. Було опитано 2040 осіб в 110 населених пунктах по всій Україні, крім АР Крим і непідконтрольних Україні територій Донецької та Луганської областей.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ