22 січня 2015 року в зупинку громадського транспорту в окупованому Донецьку влучив снаряд терористів, внаслідок чого загинули близько 13 людей

У Мережі оприлюднили «одкровення» одного з бойовиків самопроголошеної «ДНР» Дєніса Лотова, який розповідає про те, хто насправді обстріляв тролейбус в окупованому Донецьку в 2015 році.

За його словами, розстріл тролейбуса, внаслідок якого загинули мирні жителі, здійснили російські козаки під час власних «розбірок».

«Насправді було там ось що. Були розборки між «Оплотом» та козаками. Загалом, хтось у когось щось віджав. Козаки приїхали карати і з міномета стріляли по «оплотовській» базі. Але стріляти вони хє*ово вміють, тому промазали і потрапили по зупинці, по цьому тролейбусу… Тому самі ж роздули з цього історію про те, як укропи вбили мирних жителів», – розповів бойовик.

«Реальна «ДНР» – це ось таке довбане, гопняцьке дно», – додав він.

Террорист " ДНР " Денис Лотов рассказывает как в 2015 – ом году российские казаки обстреляли из миномета троллейбус в Донецке и свалили все на ВСУ.Помните шума сколько было про украинскую ДРГ?

Gepostet von Lyudmila Chayka am Sonntag, 22. Juli 2018

Нагадаємо, 22 січня 2015 року в зупинку громадського транспорту в окупованому Донецьку влучив снаряд терористів, внаслідок чого загинули близько 13 людей.

За версією української прокуратури, вантажний автотранспорт з мінометом, перебуваючи в Куйбишевському районі міста, здійснював обстріл у бік Ленінського району. Куйбишевський район якраз розташований на північний захід від місця трагедії.

Місце обстрілу є на значній відстані (понад 20 км) від території, де відбувались бойові дії поблизу аеропорту Донецька.

Згодом спеціальна моніторингова місія ОБСЄ підтвердила, що тролейбус у Донецьку розстріляли з північно-західного напрямку.