Труханов, очевидно, злякався реакції суспільства на спробу повернути старі назви вулиць в Одесі

Мер Одеси Геннадій Труханов призупинив дію скандального рішення міськради про перейменування вулиць та інших географічних об’єктів. Відповідне розпорядження було підписано 29 квітня, повідомляє прес-служба Одеської міськради.

Чиновники підкреслюють, що відповідне питання буде винесено на повторний розгляд сесії міської ради після проведення процедури громадського обговорення відповідного проекту рішення.

При цьому агентству Інтерфакс-Україна у прес-службі міськради пояснили, що ініціатива ухвалення резонансного рішення була пов’язана з тим, що підписане колишнім очільником Одеської обладміністрації Міхеїлом Саакашвілі рішення нібито містило низку помилок.

Зокрема, деякі вулиці, назви яких були ним змінені, не підпадали під дію закону «Про декомунізацію» (вулиці Бєлінського, Гончарова), чотири вулиці взагалі не існували в Одесі, а частина згаданих у рішенні екс-голови ОДА вулиць вже була перейменована раніше в рамках такого ж закону, крім того, в розпорядженні дублювалися деякі назви топонімів.

Читайте: Єгор Фірсов: Тітушки Труханова – це завтрашні Мотороли

БЕЗ КОМЕНТАРІВ