Усі три компанії належать Дмитру Фірташу

Національна комісія, що здійснює регулювання у галузі енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), наклала штраф за невиконання рішення регулятора про заборону донарахувань у платіжках за газ на трьох операторів газорозподільних мереж на загальну суму 2,55 мільйона гривень – передає УНІАН.

Рішення регулятора стосується компаній «Вінницягаз», «Волиньгаз» та «Київоблгаз». Штрафні санкції для кожного оператора ГРС становлять 850 тис. грн, що є максимальною сумою фінансового покарання в такому випадку.

Регулятор наклав штраф за порушення ліцензійних умов та невиконання рішень НКРЕКП, а також зобов’язав провести перерахунки щодо тих конкретних споживачів, щодо яких проводилась перевірка, до 5 квітня 2019 року.

Крім того, Нацкомісія зобов’язала зробити перерахунок додаткових нарахувань за весь період, починаючи з жовтня 2018 року, щодо всіх споживачів, стосовно яких здійснювались такі донарахування.

До рішення також додали пункт про звернення до Антимонопольного комітету для розслідування про зловживання монопольним становищем компаніями.

Нагадаємо,«Вінницягаз», «Волиньгаз» і «Київоблгазу, які входять до групи «Регіональна газова компанія», належить бізнесмену Дмитру Фірташу.

Читайте: Юрій Левченко: Як Кличко 17 січня виконував у Раді завдання Фірташа (відео)