Політик планує особисто відбирати кандидатів у регіонах України

Екс-президент Грузії та колишній голова Одещини Міхеїл Саакашвілі планує відібрати у всіх регіонах України 300 порядних кандидатів у нову Верховну Раду.  Про це він заявив під час брифінгу під стінами Адміністрації президента 19 вересня, передає Українська правда

Саакашвілі підкреслив, що його політсила «Рух нових сил» має конкретну програму: «Ми зберемо 300 нормальних «спартанців» – депутатів, які матимуть більшість у Верховній Раді, які підпишуть угоду з народом, що вони там лише на одну каденцію, зроблять реформу – і підуть з політики».

Політик вважає, що знайти по 10 порядних людей у кожному регіоні – нескладно.

«Я буду займатися селекціонуванням. Я буду займатися підбором цих людей, я буду їм допомагати – молоді, новому поколінню, прийти до влади», – наголосив Саакашвілі та запевнив, що не претендує на владні кабінети.

Свої невисокі рейтинги серед електорату лідер «Руху нових сил» назвав «брехнею бариг»: «Якщо мене підтримують тільки 2% – чому Порошенко так мене боїться? Він сам не вірить у цю брехню. Це міф. У Вінниці, коли ми пішли на фонтани «Рошену» – це був тріумф! Один раз я вам раджу піти зі мною до народу – а потім поговоримо про мої 2%».

«Коли буде 300 нових депутатів і буде закон про імпічмент я хочу подивитися, як будь-який президент ігноруватиме вимоги народу», – сказав Саакашвілі і заявив, що пишається тим, що «став частиною історії» після двох каденцій на посаді президента Грузії.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Міхеїл Саакашвілі, який 19 вересня приїхав до Києва, прийшов під Адміністрацію президента, де вимагає видати йому документи, що дали можливість президенту Петру Порошенку позбавити його українського громадянства.

Вночі він планує виїхати до Черкас, а потім їздитиме містами України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ