До Одеси цьогоріч приїдуть 36 суден з туристами
До Одеси цьогоріч приїдуть 36 суден з туристами

Одеса готується до туристичного буму. Адміністрація Одеського морського торгового порту отримала повідомлення від міжнародних круїзних компаній про заплановані впродовж цього року 36 суднозаходів із туристами на борту. Про це повідомили в прес-службі Адміністрації морських портів України.

«Станом на 26 січня адміністрація Одеського порту отримала 36 заявок від круїзних компаній на суднозаходи з морськими туристами. Прибуття лайнерів залежатиме від ситуації в Україні та Одесі на старті сезону – у квітні-травні поточного року. З боку адміністрації порту буде зроблено все для залучення туристів до чорноморського регіону», – зазначили в АМПУ.

Торік Одесу відвідали лише 13 круїзних лайнерів, однак у червні 2016 року в «морській столиці» України планується проведення 48 Генеральної асамблеї Асоціації круїзних портів Середземномор’я («MedCruise»), що може сприяти збільшенню кількості суднозаходів.

«MedCruise» створена у 1996 році, під її прапорами виступають понад 70 портів Середземного, Чорного та Червоного морів, Ближньої Атлантики і 35 міжнародних компаній. Одеський порт став членом «MedCruise» у 2008 році.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ