Інтернет
2016 року можна вступати на 5 спеціальностей

Подати документи до вишу цього року можна буде лише через Мережу. Основний етап вступної кампанії 2016 року починається 11 липня. Про це повідомляє ТСН.

З нуля годин вступник зможе зайти на сайт «електронна освіта». Там спочатку слід зареєструватися, створити особистий кабінет. І вже в цьому кабінеті буде доступна електронна заявка на вступ. І варто завантажити додаток до атестату.

Цей документ слід заздалегідь відсканувати. І обов’язково наперед продумати, який виш чи яка спеціальність у пріоритеті.

Зазначимо, що у 2016 році можна вступати на на 5 спеціальностей, однак подати при цьому не більше 15 заяв. Тому пріоритетів теж 15. Думати треба перше, ніж відправляти електронні заявки. Бо щойно вони будуть зареєстровані у виші – стануть офіційними та відіграти їх назад уже не буде змоги.

На цьому подача документів завершується. Далі залишається лишень стежити, які ви у списку і, зрештою, чи будете рекомендовані до вступу.

А от ті, хто не має Інтернету, може під’їхати у будь-яких вищий навчальний заклад, не обов’язково у той, в який хочуть вступати, і там їм допоможуть подати документи. Саме для таких випадків працюватимуть приймальні комісії.

Щоправда, чиновники рекомендують не штурмувати сайт у перший день. Часу є аж до 27 липня. Список на вступ формується не хто перший, а хто розумніший.

Нагадаємо, що минулого року у перші години вступної кампанії на ґанку столичного медуніверситету була величезна юрба абітурієнтів. Вони записувалися в чергу, аби подати документи, а окремо юрбилися батьки, котрі складали список черговиків уже на наступного дня. Цього року, запевняють у Міносвіти, такого вже не буде.

Читайте: Держзамовлення у вишах цього року не скорочуватимуть