Внутрішній туризм в Україні стає все більш популярним

Компанія «Google Україна» проаналізувала пошукові запити користувачів за ключовими словами «відпочинок у…» і аналогами з початку року і з’ясувала, що у категорії закордонного напрямку відпочинку лідирує Туреччина, а в межах України наші співвітчизники найчастіше розглядають Бердянськ, інформує Ain.ua.

Для відпочинку за кордоном найпопулярнішим напрямком залишається Туреччина. На другому місці Єгипет, на третьому – Болгарія. Вперше в число найпопулярніших країн для відпочинку, за запитами українців, потрапила Албанія. В цілому, Топ-10 зарубіжних напрямків для відпустки, на думку українських користувачів Google, виглядає таким чином: Туреччина, Єгипет, Болгарія, Грузія, Чорногорія, Албанія, Греція, Кіпр, Хорватія, Іспанія.

З іншого боку внутрішній туризм в Україні стає все більш популярним, і це підтверджує кількість запитів, пов’язаних з українськими курортами.

Цього року найпопулярнішим у користувачів «Google Україна» став відпочинок в курортних містах у межах материкової України: Бердянськ, Одеса та Карпати. А замикає першу десятку Крим.

Читайте: Відпочинок на морі подорожчав на 15%, у Карпатах – на третину

1 КОМЕНТАР

  1. с такими ценами и таким сервисом как на Азовском море – пусть сами там отдыхают, к примеру Кириловка, самый обычный колхоз, а цена как в Турции или Болгарии, поэтому нет смысла ехать на Азов. Лучший выход за бугор – и нормальный отдых за те же деньги

Comments are closed.