За словами Юлії Тимошенко, майбутні вибори Ради будуть де-факто і виборами нового прем’єра

Лідерка ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко вважає, що передчасно говорити про її можливе призначення Прем’єр-міністром України. Про це пишуть Українські новини.

«Я думаю, про це передчасно говорити, тому що тепер має бути обраний новий парламент в залежності від того, які фракції пройдуть у парламент, буде сформована нова коаліція, і нова коаліція висуватиме кандидатуру на прем’єр-міністра», – сказала вона.

При цьому, за її словами, майбутні вибори Ради будуть де-факто і виборами нового прем’єра.

«Ми обрали нового президента, а тепер треба вибрати і майбутнього прем’єр-міністра на парламентських виборах разом з більшістю. Не політики будуть визначати, хто буде прем’єром, а це знову може визначити суспільство», – додала вона.

Також Тимошенко пояснює рішення прем’єр-міністра Володимира Гройсмана піти у відставку бажанням створити політичну кризу для президента Володимира Зеленського.

«Я підозрюю, що просто хочуть для нового президента створити політичну кризу, яка буде тупиковою, яка не дасть йому керувати урядом. А уряд пішов у відставку, тому що президент закликав його написати заяву. Але це велика політична гра», – завила політик.

Вона також підкреслила, що Гройсман зобов’язаний продовжувати виконувати обов’язки прем’єра до призначення нового глави уряду.