Кабмін може знизити мінімально допустиму температуру у житлі з 18 до 16 градусів Цельсія
Кабмін може знизити мінімально допустиму температуру у житлі з 18 до 16 градусів Цельсія

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Міністерство охорони здоров’я мають подати Кабміну пропозиції щодо можливості зниження мінімально допустимої температури у житлових приміщеннях з 18°С до 16°С. Про це повідомляє dw.com.

Таке доручення міститься у розпорядженні уряду від 5 серпня цього року №809-р, опублікованому на сайті Кабміну в четвер, 13 серпня. Очікується, що пропозиції будуть подані до 15 вересня.

Для порівняння, в Німеччині так званою комфортною температурою вважають 20-22 градуси. Однак ця вимога не є жорсткою. Винаймач житла може домовитися із власником про нижчу температуру задля економії коштів.

Кабмін у рамках затвердження плану заходів з підготовки об’єктів паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2015/16 року має намір до 1 жовтня 2015 року накопичити на теплових електростанціях вугілля в обсязі 3,2 мільйона тонн. Ідеться про 1,4 мільйона тонн вугілля марок «А» і «П», а також 1,8 мільйона тонн вугілля марок «Г» і «Д».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Кабінет міністрів України допустив збільшення термінів шкільних канікул у випадку непередбачених температурних ситуацій в період опалювального сезону.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Міністерству енергетики та вугільної промисловості України в зв’язку із кризовою ситуацією в енергетичній системі Польщі терміново вжити невідкладних заходів для забезпечення максимально технічно можливих поставок електроенергії до польської енергосистеми.

3 серпня Демчишин на засіданні антикризового енергетичного штабу заявив, що перебоїв з електроенергією в Україні взимку не буде.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ