Екс-радник Трампа Майкл Флінн потрапив у скандал через російського посла

Члени штабу Дональда Трампа та спецслужби США стежили за перемовинами колишнього помічника американського лідера з національної безпеки Майкла Флінна та посла Росії у Вашинґтоні Сєрґєя Кисляка. Про це пише The Washington Post із посиланням на джерела в американській адміністрації.

Зазначається, що у зв’язку з цим помічника Трампа попередили про ризики, які може мати його спілкування з російським дипломатом.

Також автори публікації підкреслили, що в листопаді 2016 року члени штабу Трампа звернулися до Флінна та розповіли йому, що всі його розмови «майже напевно перебувають під контролем» американських спецслужб.

Згідно з інформацією видання, чиновники з адміністрації були стурбовані тим, що Флінн не може повною мірою оцінити мотиви російського посла.

Спеціально для цього члени Ради національної безпеки запросили в адміністрації Барака Обами досьє на Кисляка, яке раніше підготувало ЦРУ.

Документ було підготовлено протягом декількох днів, проте невідомо, ознайомився з ним Флінн чи ні.

За словами одного з джерел видання, члени адміністрації попереднього президента надавали команді Трампа інформацію про Кисляка для того, щоби показати їм «масштаби загрози з боку Росії».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ