Онищенку відмовили у реєстрації кандидатом у народні депутати

Центральна виборча комісія України відхилила документи позафракційного нардепа-втікача Олександра Онищенка для участі в дострокових парламентських виборах влітку цього року. Політик претендував на висування в мажоритарному окрузі, передає ТСН.

«Комісія відмовила в реєстрації кандидата в народні депутати України Онищенко, висунутого Соціалістичною партією України в ОВО №93, оскільки він не дотримався вимог Конституції України та виборчого закону про проживання в Україні протягом останніх п’яти років на день проведення позачергових виборів народних депутатів України», – зазначили в ЦВК.

Напередодні Онищенко подав документи до ЦВК для участі у позачергових виборах до Верховної Ради та пояснив свою тривалу відсутність тим, що «був делегований від України брати участь у кінних змаганнях».

Нагадаємо, Олександра Онищенка підозрюють в організації схеми з розкрадання коштів під час видобутку і продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ «Укргазвидобування». 5 липня 2016 року Верховна Рада надала згоду на притягнення його до відповідальності, затримання і арешт, однак напередодні голосування, скориставшись статусом народного депутата, Онищенко поїхав за кордон, а відтак його оголосили в розшук.

Читайте: Нардеп-утікач Онищенко анонсував своє повернення в Україну