За національним складом у складі місії повинні бути виключно представники нейтральних країн

Кількість миротворчого контингенту на Донбасі має становити від 40 до 60 тис. осіб. Про це повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука, пише УНН.

Для підрухунку кількості особового складу миротворців, Україна взяла за зразок миротворчі операції, які проводилися на Балканах, та порівняла з площею тих країн і площею неконтрольованих територій на Донбасі, оскільки миротворці повинні забезпечувати безпеку на всій неконтрольованій території, а не лише уздовж кордону або уздовж лінії розмежування, як, власне, це пропонує Росія.

На думку Туки, за національним складом у складі місії повинні бути виключно представники нейтральних країн, серед яких жодним чином не мають з’явитися росіяни чи сателіти РФ на кшталт Вірменії, Казахстану тощо.

Заступник міністра вважає, що охочих «працювати» на україно-російському кордоні не бракуватиме. За його словами, скажімо, представники Бангладешу проявляють досить активний інтерес до цього виду діяльності.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Сполучені Штати Америки та  Україна відмовилися працювати з російською редакцією проекту резолюції Радбезу ООН про розміщення миротворчого контингенту ООН на Донбасі.