Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука

Раптові військові навчання російських військ біля кордонів України і перекидання підрозділів в окупований Крим можна назвати «грою нервів». Таку думку висловив заступник міністра з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука в ефірі NewsOne.

«Це гра нервів. Такі навчання були і на кордоні з Чернігівською областю, зараз на Півдні. Не думаю, що щось буде. Але особливих розбіжностей не буде, якщо я скажу, що ми повинні бути готові. І ось тут у мене виникають дуже великі сумніви. Виходячи з того, що я бачу на вулицях Києва і не тільки, я не бачу того, що ми готові», – підкреслив посадовець.

Він зауважив, що питання війни за останні три роки фактично пішло навіть не на другий план, люди розслабилися, а постійні повідомлення про загибель або поранення українських військових на Донбасі переросли в статистику.

«Якщо ми вже давно змирилися і болісно не сприймаємо повідомлення про те, що щодня на наших дорогах гине 12-15 осіб, то приблизно десь так ми сприймаємо інформацію про те, що відбувається на Сході», – резюмував Тука.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ