Жебрівський розкритикував заяву Туки про необхідність відселяти людей із Донбасу

Очільник Донецької ВЦА Павло Жебрівський розкритикував висловлювання заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгія Туки щодо необхідності поступового виселення людей з Донбасу через екологічну ситуацію. Про це він пише у своєму Facebook.

«Журналісти питають, як би я прокоментував заяви Георгія Туки щодо екологічного лиха на Донбасі та необхідності відселення людей. Відповів так: іноді краще мовчати, аніж говорити», – підкреслив Жебрівський.

На його думку, такі заяви, як зробив Тука, шкодять економіці цілого регіону. «Інвестори й замовники і без того – м’яко скажу – обережні, і такі заяви не сприяють їхній впевненості», – зауважив чиновник.

«Чи є на Донеччині й Луганщині екологічні проблеми? Безумовно, є. І на контрольованій території ми їх вирішуємо спільно з органами центральної та місцевої влади. Чи затоплюють терористи українські шахти на окупованій ними території? Так. Чи небезпечно це для регіону? Так, ризики є. І якщо Георгій Тука у такий спосіб хотів привернути увагу міжнародної спільноти до цього питання, хай би конкретизував, що саме мав на увазі», – підсумував очільник Донецької ВЦА.

Читайте: Тука: Донбас приречений – треба відселяти людей

БЕЗ КОМЕНТАРІВ