Турчинов
Збройні сили України формують активну оборону в зоні

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов заявив, що Збройні сили України формують активну оборону в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі, не порушуючи Мінських угод, передає Інтерфакс-Україна.

«Ми формуємо в зоні проведення АТО активну оборону, посилюючи наші Збройні сили новою зброєю та військовою технікою», – сказав він у середу, 12 серпня, під час відвідування зони АТО, де оглянув нове озброєння та військову техніку, яку передислокують у район бойових дій.

Секретар РНБО наголосив, що нова і вже наявна в зоні АТО артилерія розташована на відстані, погодженій Мінським протоколом. «Водночас активна оборона передбачає швидку та ефективну реакцію на будь-які провокації з боку ворога», – пояснив Турчинов.

Наприкінці липня в Генштабі зазначили, що залишається високою ймовірність повномасштабного вторгнення Збройних Сил Російської Федерації в Україну. 10 серпня секретар РНБО заявив, що Росія готує криваві провокації на сході. В штабі АТО, у свою чергу, також зазначали, що останнім часом бойовики повернулися до застосування реактивної артилерії та «Градів».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у Міністерстві оборони вважають, що кількість російсько-сепаратистських військ на сході України становить 42-43 тисячі осіб.

Читайте: Британія навчить воювати вдвічі більше українських солдатів: «Це не заморожений конфлікт, він все ще гарячий»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ