Турчинов виїхав на передову через загострення ситуації в зоні АТО
Турчинов виїхав на передову через загострення ситуації в зоні АТО

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов виїхав на передню лінію оборони Збройних сил України на Маріупольському напрямку у зв’язку із загостренням ситуації в зоні проведення антитерористичної операції. Про це повідомляє прес-служба РНБО.

Турчинов провів робочу нараду з військовим керівництвом АТО і перевірив готовність українських військових підрозділів у районі Маріуполя, відвідавши опорні пункти в Широкиному та інші позиції на південних оборонних рубежах.

Секретар РНБО повідомив, що «російські окупаційні війська в складі 1-го і 2-го армійських корпусів значно збільшили кількість обстрілів, які ведуться з разючим нехтуванням домовленостей щодо відведення від лінії зіткнення важкого озброєння».

«Противник щодня використовує для ведення обстрілу заборонену Мінськими угодами 152-мм і 122-мм артилерію, 120-мм міномети і РСЗВ», – сказав Турчинов.

Крім того, секретар РНБО повідомив, що найбільша інтенсивність дій противника відзначається на донецькому і маріупольському напрямках.

За його словами, бойовики інтенсивно забезпечуються зброєю, боєприпасами та пальним, створюються оперативні резерви.

«Все це є підтвердженням підготовки російським Генштабом наступальних операцій», – додав він, наголосивши, що Збройні сили України готові дати адекватну відповідь на будь-які провокації агресора.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ