Глава РНБО просить у Гройсмана грошей на реалізацію проекту з блокування пропагандистського телебачення на Донбасі

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов просить уряд виділити кошти на реалізацію проекту блокування сепаратистського та російського телерадіомовлення в зоні АТО, що його розробила Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації. Про це йдеться у повідомленні на сайті Турчинова.

«Інформаційна агресія – одна з найнебезпечніших складових гібридної війни, яку веде проти нас Росія. Тому блокування деструктивного впливу сепаратистської та російської інформаційної пропаганди в зоні проведення АТО – одна з наших пріоритетних задач», – наголосив секретар РНБО на засіданні Національного координаційного центру кібербезпеки.

За його словами, керівництво Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації доповіло про детально розроблений проект інформаційного захисту, який «дозволить заблокувати антиукраїнське телерадіомовлення вздовж лінії розмежування в зоні проведення АТО».

Зважаючи на невідкладність реалізації цього завдання, Турчинов звернувся до прм’єр-міністра Володимира Гройсмана з пропозицією виділити з резервного фонду уряду фінансові ресурси, необхідні для реалізації проекту.

Варто зазначити, що запропоноване Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації обладнання – українського виробництва. При цому, воно ефективно вирішує покладені на нього завдання та коштує значно дешевше за іноземні аналоги, уточнює секретар РНБО.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ