Олександр Турчинов обіймав посаду секретаря РНБО з січня 2015 року 

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов подав у відставку. Про це повідомляє прес-служба відомства.

«У зв’язку з припиненням повноважень Президента України, який призначав мене на посаду, прошу розглянути питання про припинення відповідно до законодавства моїх повноважень як секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Враховуючи продовження збройної агресії Російської Федерації проти України, готовий безпосередньо на військовій службі в кожному військовому підрозділі або військовому формуванні і надалі захищати нашу країну», – йдеться в повідомленні з посиланням на заяву Турчинова.

Турчинов обіймав посаду секретаря РНБО з січня 2015 року по травень 2019 року.

У прес-службі зазначають, що завдяки секретарю була ухвалена нова стратегія національної безпеки, військова доктрина, концепція розвитку сектора безпеки і оборони, стратегія кібербезпеки, затверджено стратегічний оборонний бюлетень, концепція реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану та особливого періоду, концепція забезпечення контррозвідувального режиму в Україні, доктрина інформаційної безпеки та пакет нормативно-правових актів з санкційної політики.