В Австралії продають тури в окупований Крим
В Австралії продають тури в окупований Крим

Австралійський оператор Gateway Travel продовжує продавати  7-денні тури до Криму вартістю від 2 тисяч доларів, не інформуючи про поточний стан району окупації. Члени української громади в Австралії, які до недавнього часу були клієнтами Gateway Travel, відмовилися від її послуг та надіслали звернення до МЗС країни з проханням вплинути на туроператора, пише Укрінформ.

«Також ми маємо намір здійснити пікет офісу фірми Gateway Travel у Сіднеї», – повідомили в українській громаді Австралії.

У свою чергу, Посольство України в Австралії заявило, що «Україна не має претензій до австралійської влади, яка чітко і послідовно засудила анексію Криму, однак згадані дії Gateway Travel не можуть не викликати занепокоєння».

Крім того, наголошувалося на неможливості української сторони гарантувати потенційним туристам безпеку та комфорт, з огляду на неконтрольованість території офіційним Києвом.

Нагадаємо, в Австралії розгорнулася масштабна інформаційна кампанія проти австралійського туроператора російської компанії Gateway Travel, який пропонує 7-денні тури з травня по жовтень 2016 року. Зазначений тур включає огляд пам’яток в Сімферополі, Ялті та Севастополі та не містить жодної інформації про поточний стан району окупації.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ