Twitter масово блокує сторінки користувачів через нові закони ЄС

Twitter почав блокувати сторінки користувачів, вік яких не відповідав правилам користування сервісом на момент реєстрації облікового запису. Про це повідомляє Guardian.

Сервіс мікроблогів Twitter запустили іще 2006 року, тож багатьом користувачам, які зареєструвалися тоді, зараз набагато більше 18 років.

Адміністрація Twitter ухвалила відповідне рішення з метою виконання вимог «Загального регламенту щодо захисту даних» (GDPR – General Data Protection Regulation), який набрав чинності з 25 травня 2018 року на території Євросоюзу.

«Я отримав повідомлення про те, що мій обліковий запис було заблоковано, і для обробки моїх даних буде потрібна батьківська згода, або мій обліковий запис буде видалено», повідомив у коментарі ЗМІ один із користувачів соцмережі, якому нині 20 років.

В офісі компанії поки уникають офіційних коментарів щодо ситуації з блокуваннями. Однак схоже, що Twitter все ж працює над кращим вирішенням цього питання. Користувачі стверджують, що мають можливість відновити доступ до своїх акаунтів після того, як підтвердять свій теперішній вік.

Twitter є єдиною соціальною мережею, яка таким чином інтерпретувала нове законодавство ЄС. Snapchat, Facebook і Instagram не змогли негайно відповісти на запити про те, як вони реагуватимуть на ситуацію, проте жодна з компаній не застосовувала аналогічні заборони для користувачів.

Читайте: Британія погрожує санкціями Facebook і Twitter