Народний депутат України Дмитро Тимчук

Ситуація навколо «Євробачення» показує, що однією провокацією зі співачкою Кремль вирішив не обмежуватися. Цю думку висловив нардеп, координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук у своєму Facebook.

Саме цим, стверджує Тимчук, і обумовлена настільки велика кількість журналістів з РФ у Києві.

«Те, що Україна забороняє в’їзд у країну нібито на «Євробачення-2017» окремим російським журналістам, – це здорово. Однак, на жаль, це ще не гарантія, що провокацій від росіян не буде. Серед 2000 журналістів, акредитованих на Євробачення, за даними групи ІО, числиться не менше 70 журналістів з РФ. Чи не завелика цифра для країни, яка не бере участі в конкурсі, і ЗМІ якої вже заявляли про бойкот?» – підкреслив нардеп.

За його словами, головна небезпека полягає в тому, що наші спецслужби і правоохоронці не мають можливості заборонити в’їзд всім підряд журналістам РФ: «Це означає, що ті представники мас-медіа Росії, які не відвідували Крим або поки не замазані в інших діяннях проти України, мають право на в’їзд. Скільки з них задіяні в спецоперації Кремля щодо організації провокацій на День Перемоги в Києві і їхнього пропагандистського освітлення – велике запитання».

«Ми думали, що провокацією з російською співачкою на «Євробаченні-2017» Путін і заспокоїться. Схоже, це не так. Залишається покладатися на професіоналізм наших спецслужб і МВС», – підсумував експерт.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ