Тимчук попереджає про можливі провокації РФ під час «Євробачення»

Народний депутат України Дмитро Тимчук

Ситуація навколо «Євробачення» показує, що однією провокацією зі співачкою Кремль вирішив не обмежуватися. Цю думку висловив нардеп, координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук у своєму Facebook.

Саме цим, стверджує Тимчук, і обумовлена настільки велика кількість журналістів з РФ у Києві.

«Те, що Україна забороняє в’їзд у країну нібито на «Євробачення-2017» окремим російським журналістам, – це здорово. Однак, на жаль, це ще не гарантія, що провокацій від росіян не буде. Серед 2000 журналістів, акредитованих на Євробачення, за даними групи ІО, числиться не менше 70 журналістів з РФ. Чи не завелика цифра для країни, яка не бере участі в конкурсі, і ЗМІ якої вже заявляли про бойкот?» – підкреслив нардеп.

За його словами, головна небезпека полягає в тому, що наші спецслужби і правоохоронці не мають можливості заборонити в’їзд всім підряд журналістам РФ: «Це означає, що ті представники мас-медіа Росії, які не відвідували Крим або поки не замазані в інших діяннях проти України, мають право на в’їзд. Скільки з них задіяні в спецоперації Кремля щодо організації провокацій на День Перемоги в Києві і їхнього пропагандистського освітлення – велике запитання».

«Ми думали, що провокацією з російською співачкою на «Євробаченні-2017» Путін і заспокоїться. Схоже, це не так. Залишається покладатися на професіоналізм наших спецслужб і МВС», – підсумував експерт.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ