АТО
Росія перекинула на Донбас 150 танків і 15 ешелонів з боєприпасами

Росія продовжує активно постачати бойовикам на Донбасі важке озброєння та боєприпаси. Про це у своєму Facebook повідомив 28 серпня координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

За даними аналітиків, протягом останнього місяця (25 липня – 28 серпня 2015 р) з Росії в окуповані райони Донбасу було перекинуто: близько 150 танків, 50 ББМ; 48-50 ствольних буксируваних артсистем і САУ, 32 реактивні системи залпового вогню (РСЗВ); понад 250 вантажних автомобілів з боєприпасами, амуніцією та спорядженням і 15 ешелонів з боєприпасами і паливно-мастильними матеріалами (перевезення здійснює ВАТ «РЖД»).

Нагадаємо, 27 серпня секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов заявив, що Україні на окупованому Донбасі протистоять регулярні військові підрозділи Російської Федерації, сформовані за моделлю «Ваффен-СС». Він наголосив, що на Донбасі Росія тримає підрозділи чисельністю понад 40 тис. осіб, на кордоні з Україною розміщено 50,5 тис. російських військових. Також Турчинов назвав імена генералів і офіцерів РФ, командувачів окупаційними російськими військами.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, ватажок «ДНР» Олександр Захарченко заявив, що бойовики на Донбасі не збираються припиняти бойові дії, а планують воювати і далі, щоби захопити всю Донецьку область.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ