Націоналісти об’днали Лівий і Правий береги України у День Соборності

22 січня ВО «Свобода» на чолі з лідером Олегом Тягнибоком і спільно з низкою націоналістичних організацій здійснила акцію до Дня Соборності Україні. Близько 500 активістів на Мосту Метро у Києві з’єднали живим ланцюгом правий та лівий береги Дніпра. Про це пише прес-служба «Свободи».

Очільник «свободівців» підкреслив, що українцям і сьогодні вкрай необхідно врахувати помилки минулого, що призводили до втрати державності, аби уникнути їх повторення.

«Наша держава постала перед грізними викликами, які формувалися століттями, і лише разом українці зможуть гідно на них відповісти й побудувати сильну державу в серці Європи, завершивши природній процес українського державотворення», − зазначив націоналіст.

Активісти розгорнули величезні державні та червоно-чорні стяги, а також банери із зображеннями великих українців, які доклали своїх зусиль для побудови незалежної соборної Української держави.

«Україна протягом всієї своєї історії демонструвала прагнення до створення власної держави. Історично так склалось, що нас розривали окупанти й сьогодні ця війна продовжується, нині ми маємо втрачені, окуповані території, і завдання нашого покоління – повернути їх», – наголосив Тягнибок.

«Цей день – не просто день злуки ЗУНР і УНР, він символізує єдність української нації!», – зауважив лідер «Свободи».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ