Партія «Батьківщина» висунула Юлію Тимошенко кандидатом на посаду глави держави

22 січня з‘їзд партії «Батьківщина» висунув свою лідерку Юлію Тимошенко на посаду Президента України. Рішення було ухвалено одностайно. Про це повідомляє Українська правда.

У передвиборчій промові Тимошенко заявила, що її кроки на посаді глави держави допоможуть «повернути українців додому і зробити їхнє життя комфортним на Батьківщині».

«Ми зробимо все, щоби наш «Новий курс» був у кожній хаті. Повірте, наша партія доходить до хати, до села. Ми ніжками все рознесемо», – сказала політик.

Під час з‘їзду політсили транслювали звернення лідера партії «Рух нових сил», екс-презудента Грузії та колишнього голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі, який висловив підтримку Тимошенко на виборах Президента України.

Також з’їзд «Батьківщини» благословив патріарх Філарет, подякувавши всім президентам України, зокрема і Петру Порошенку, за томос про автокефалію для Української православної церкви.

«Я хочу, щоб ваша партія теж сприяла єднанню українського народу – для того, щоб ми були вільними», – звернувся він до Тимошенко.