Венесуельці масово попрямували до Колумбії для придбання продуктів і медикаментів

9 червня тисячі венесуельців протягом доби перетнули кордон Із Колумбією. На мостах, що слугують прикордонними переходами між двома країнами, утворились величезні черги, повідомляє DW.

Напередодні кордон між Венесуелою і Колумбією частково відкрили після кількох місяців заборони його перетинати. Щоправда контейнери, які загороджували проходи, подекуди ще залишаються на місцях.

Венесуельці масово попрямували до Колумбії для придбання продуктів і медикаментів. За інформацією колумбійських прикордонників, лише у першій половині дня кордон зі сторони Венесуели перетнули 18 тисяч осіб, а 8 тисяч навіть встигли повернутись назад.

Нагадаємо, від початку 2019 року в Венесуелі триває боротьба за владу між главою держави Ніколасом Мадуро і лідером опозиції Хуаном Гуайдо, який оголосив себе в січні тимчасовим президентом.

Кордон між Венесуелою і Колумбією був повністю закритий у лютому 2019 року, коли Гуайдо спробував доставити в країну гуманітарні вантажі з-за кордону. Мадуро назвав цю акцію спробою підготовки військового перевороту.

Читайте: Інфляцію у Венесуелі оцінили у 130 000%