У Харкові роздавали безкоштовне морозиво від місцевих чиновників

Харків’яни влаштували тисняву під час роздачі безкоштовного морозива від заступника голови облради Володимира Скоробагача. Відповідне відео опублікував координатор спостереження за виборами Громадянської мережі «Опора» Микола Зінченко, передає Цензор.нет.

Намет із морозивом розмістили у 169 виборчому окрузі.

«А у нас халява, в місті дуже гаряче і в хід пішла філантропія від потенційних кандидатів. «Добрих» справ під вибори стає дедалі більше. А людям подобається», – зазначено у підписі під відео.

За словами Зінченка, подібні акції влаштовують багато депутатів і партій: «Як пересічний громадянин я можу сказати, що брати це морозиво – неповага до себе. Але з правової точки зору доти, доки суб’єкт не зареєстрований кандидатом на виборах, що наближаються, в поліцію заявити ми не можемо».

Натомість представники Скоробагача заявили, що не бачать нічого поганого в цьому заході: «Такі акції проводять також інші кандидати, теж пригощають мешканців міста. Зараз, в епоху Інтернету, люди можуть обговорювати все, що завгодно і реагувати на будь-які події. Це їхнє право. У дворах міста ми проводимо свята для дітей і пригощаємо їх морозивом».

А у нас халява, в місті дуже гаряче і в хід пішла філантропія від потенційних кандидатів. "Добрих" справ під вибори стає дедалі більше. А людям подобається…

Gepostet von Микола Зінченко am Mittwoch, 12. Juni 2019

Читайте: Одеський нардеп підкуповує виборців валеріанкою (фото)