Раніше у Могильові побачили автівку з написом на задньому склі «СЕВАСТОПОЛЬ ДОНЕЦЬК ЛУГАНСЬК ОДЕСА» з колорадською стрічкою

У місті Могильов, що в Білорусі,  помітили автомобіль із номерними знаками терористичної організації «ЛНР». Про це повідомляє Українська правда з посиланням на користувачів Facebook.

Мешканець Могильова публікує відповідні світлини й коментує: «А ось жигуль з номерними знаками неіснуючої країни (столиця Луганськ), що розсікає по Могильову. Цікаво, як пропустили через кордон?».

А вот жигуль с номерными знаками несуществующей страны (столица Луганск), рассекающий по Могилеву. Интересно, как пропустили через границу?

Posted by Владимир Шанцев on Monday, July 3, 2017

Він уточнив, що фото йому прислав знайомий. Також він розповів, що два роки тому помітив у Могильові авто з написом на задньому склі «СЕВАСТОПОЛЬ ДОНЕЦЬК ЛУГАНСЬК ОДЕСА» з колорадською стрічкою.

Чоловік двічі звертався в міліцію: «З другого разу екстремізму не виявили, але покарали штрафом за порушення правил дорожнього руху, на задньому склі нічого стороннього не повинно бути».

Користувачі соцмережі зазначають, що автівок з такими написами у Білорусі багато, тож, вони планують звернутися до міліції.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у білоруському місті Брест правоохоронці покарали водіїв, які прикрасили свої автомобілі так званими георгіївськими стрічками й російським триколором.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ