Чоловік прилетів рейсом зі Стамбула та не міг підтвердити мети своєї подорожі в Україну

Днями у міжнародному аеропорту «Бориспіль» затримали марокканця, який кинувся з кулаками на прикордонника. Про це інформує прес-центр Держприкордонслужби.

Чоловік прилетів рейсом зі Стамбула та не міг підтвердити мети своєї подорожі в Україну. У ході прикордонного контролю іноземець 1992 року народження заявив інспекторам Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ», що прямує на територію нашої держави за програмою обміну. При цьому він зазначав, що буде навчати українських дітей англійської та ще однієї мови, однак сам володіє англійською досить погано. Крім того, він не мав достатнього фінансового забезпечення, що визначено українським законодавством для іноземців.

За результатами проведення контролю другої лінії прикордонники відмовили молодику в перетині державного кордону.

«Це певно дуже засмутило іноземця, адже він явно не бажав слідувати на зворотній рейс. Також він поводився досить агресивно і здійснив спробу нападу на прикордонника», – йдеться у повідомленні.

Громадянина Марокко одразу затримали і притягнули до адміністративної відповідальності за порушення режиму в пункті пропуску та злісну непокору законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця Держприкордонслужби. Про інцидент повідомили співробітників Національної поліції.

Крім того, іноземцю заборонили в’їзд в Україну терміном на 3 роки та все ж повернули рейсом до Стамбула.